Ankara Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Ankara'nın resimlerini görmektesiniz. Ankara'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Ankara'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz bölgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Ankara Resimleri'ne ek olarak Ankara ilçelerini ve Ankara köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Ankara Fotoğrafları

Ankara Uydu Görüntüsü

Şuanda Ankara iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Ankara İlçe listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Ankara ilçelerini ve Ankara köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Ankara Uydu Haritası

Yandex Ankara Uydu Haritası

Ankara Parsel Sorgula

Ankara iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Ankara Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Ankara İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 3-3-2021

Ankara iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Ankara iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Ankara İlinde Ne Yenir?
Ankara merkez'de, Ankara ilçerinde ve Ankara köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Ankara ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Ankara Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Ankara plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için buraya bakınız.