Antalya Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Antalya'nın resimlerini görmektesiniz. Antalya'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Antalya'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Antalya Resimleri'ne ek olarak Antalya ilçelerini ve Antalya köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Antalya Fotoğrafları

Antalya Uydu Görüntüsü

Şuanda Antalya iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Antalya İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Antalya ilçelerini ve Antalya köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Antalya Uydu Haritas

Yandex Antalya Uydu Haritası

Antalya Parsel Sorgula

Antalya iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Antalya Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Antalya İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 16-10-2021

Antalya iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Antalya iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Antalya İlinde Ne Yenir?
Antalya merkez'de, Antalya ilçerinde ve Antalya köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Antalya ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Antalya Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Antalya plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.