Batman Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Batman'ın resimlerini görmektesiniz. Batman'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Batman'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Batman Resimleri'ne ek olarak Batman ilçelerini ve Batman köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Batman Fotoğrafları

Batman Uydu Görüntüsü

Şuanda Batman iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Batman İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Batman ilçelerini ve Batman köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Batman Uydu Haritas

Yandex Batman Uydu Haritası

Batman Parsel Sorgula

Batman iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Batman Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Batman İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 24-6-2024

Batman iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Batman iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Batman İlinde Ne Yenir?
Batman merkez'de, Batman ilçerinde ve Batman köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Batman ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Batman Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Batman plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.