Diyarbakır Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Diyarbakır'ın resimlerini görmektesiniz. Diyarbakır'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Diyarbakır'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Diyarbakır Resimleri'ne ek olarak Diyarbakır ilçelerini ve Diyarbakır köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Diyarbakır Fotoğrafları

Diyarbakır Uydu Görüntüsü

Şuanda Diyarbakır iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Diyarbakır İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Diyarbakır ilçelerini ve Diyarbakır köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Diyarbakır Uydu Haritas

Yandex Diyarbakır Uydu Haritası

Diyarbakır Parsel Sorgula

Diyarbakır iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Diyarbakır Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Diyarbakır İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 15-6-2024

Diyarbakır iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Diyarbakır iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Diyarbakır İlinde Ne Yenir?
Diyarbakır merkez'de, Diyarbakır ilçerinde ve Diyarbakır köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Diyarbakır ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Diyarbakır Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Diyarbakır plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.