Giresun Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Giresun'un resimlerini görmektesiniz. Giresun'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Giresun'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Giresun Resimleri'ne ek olarak Giresun ilçelerini ve Giresun köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Giresun Fotoğrafları

Giresun Uydu Görüntüsü

Şuanda Giresun iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Giresun İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Giresun ilçelerini ve Giresun köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Giresun Uydu Haritas

Yandex Giresun Uydu Haritası

Giresun Parsel Sorgula

Giresun iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Giresun Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Giresun İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 28-5-2024

Giresun iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Giresun iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Giresun İlinde Ne Yenir?
Giresun merkez'de, Giresun ilçerinde ve Giresun köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Giresun ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Giresun Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Giresun plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.