Kocaeli Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Kocaeli'nin resimlerini görmektesiniz. Kocaeli'ye daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Kocaeli'de olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Kocaeli Resimleri'ne ek olarak Kocaeli ilçelerini ve Kocaeli köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Kocaeli Fotoğrafları

Kocaeli Uydu Görüntüsü

Şuanda Kocaeli iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Kocaeli İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Kocaeli ilçelerini ve Kocaeli köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Kocaeli Uydu Haritas

Yandex Kocaeli Uydu Haritası

Kocaeli Parsel Sorgula

Kocaeli iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kocaeli Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Kocaeli İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 18-5-2024

Kocaeli iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Kocaeli iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Kocaeli İlinde Ne Yenir?
Kocaeli merkez'de, Kocaeli ilçerinde ve Kocaeli köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Kocaeli ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Kocaeli Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Kocaeli plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.