Uşak Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Uşak'ın resimlerini görmektesiniz. Uşak'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Uşak'ta olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Uşak Resimleri'ne ek olarak Uşak ilçelerini ve Uşak köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Uşak Fotoğrafları

Uşak Uydu Görüntüsü

Şuanda Uşak iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Uşak İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Uşak ilçelerini ve Uşak köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Uşak Uydu Haritas

Yandex Uşak Uydu Haritası

Uşak Parsel Sorgula

Uşak iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Uşak Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Uşak İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 24-6-2024

Uşak iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Uşak iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Uşak İlinde Ne Yenir?
Uşak merkez'de, Uşak ilçerinde ve Uşak köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Uşak ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Uşak Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Uşak plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.