Yalova Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Yalova'nın resimlerini görmektesiniz. Yalova'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Yalova'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Yalova Resimleri'ne ek olarak Yalova ilçelerini ve Yalova köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Yalova Fotoğrafları

Yalova Uydu Görüntüsü

Şuanda Yalova iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Yalova İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Yalova ilçelerini ve Yalova köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Yalova Uydu Haritas

Yandex Yalova Uydu Haritası

Yalova Parsel Sorgula

Yalova iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Yalova Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Yalova İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 18-5-2024

Yalova iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Yalova iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Yalova İlinde Ne Yenir?
Yalova merkez'de, Yalova ilçerinde ve Yalova köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Yalova ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Yalova Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Yalova plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.