Sivas Akıncılar Uydu Görüntüsü

Şuanda Sivas ilinin Akıncılar ilçesine ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Akıncılar Mahalle ve Akıncılar Köy listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Sivas Akıncılar mahallerini ve Sivas Akıncılar köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Sivas Akıncılar Uydu Haritası

Yandex Sivas Akıncılar Uydu Haritası

Sivas Akıncılar Parsel Sorgula

Sivas Akıncılar ilçesine ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Sivas Akıncılar Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Sivas Akıncılar MahalleleriSon güncelleme: 26-1-2021

Sivas ilinin Akıncılar ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Sivas Akıncılar Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Mahalle ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Sivas Akıncılar KöyleriSon güncelleme: 26-1-2021

Sivas ilinin Akıncılar ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Sivas Akıncılar Köyleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz köylerin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Köy ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Sivas İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 26-1-2021

Sivas iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Sivas iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Sivas İlinde Ne Yenir?
Sivas merkez'de, Sivas ilçerinde ve Sivas köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Sivas ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Sivas Resimleri
Sivas il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Sivas Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Sivas plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.