Yozgat Yenifakılı Uydu Görüntüsü

Şuanda Yozgat ilinin Yenifakılı ilçesine ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Yenifakılı Mahalle ve Yenifakılı Köy listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Yozgat Yenifakılı mahallerini ve Yozgat Yenifakılı köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Yozgat Yenifakılı Uydu Haritası

Yandex Yozgat Yenifakılı Uydu Haritası

Yozgat Yenifakılı Parsel Sorgula

Yozgat Yenifakılı ilçesine ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Yozgat Yenifakılı Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Yozgat Yenifakılı MahalleleriSon güncelleme: 26-2-2021

Yozgat ilinin Yenifakılı ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Yozgat Yenifakılı Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Mahalle ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Yozgat Yenifakılı KöyleriSon güncelleme: 26-2-2021

Yozgat ilinin Yenifakılı ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Yozgat Yenifakılı Köyleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz köylerin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Köy ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Yozgat İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 26-2-2021

Yozgat iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Yozgat iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Yozgat İlinde Ne Yenir?
Yozgat merkez'de, Yozgat ilçerinde ve Yozgat köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Yozgat ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Yozgat Resimleri
Yozgat il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Yozgat Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Yozgat plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.