Diyarbakır Dikentepe Köyü Uydu Görüntüsü

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait Dikentepe Köyü Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Diyarbakır Yenişehir mahallerini ve Diyarbakır Yenişehir köylerini görebilir, ayn zamanda Dikentepe Köyü parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Dikentepe Köyü Uydu Haritası

Yandex Dikentepe Köyü Uydu Haritası

Dikentepe Köyü Parsel Sorgula

Diyarbakır, Yenişehir ilçesine ait Dikentepe Köyü için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Dikentepe Köyü Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Diyarbakır Yenişehir Dikentepe Köyü Yorumları

Sizde Diyarbakır Yenişehir Dikentepe Köyü hakkında yorum yapabilirsiniz.


Diyarbakır Yenişehir MahalleleriSon güncelleme: 27-1-2023

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Diyarbakır Yenişehir Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Diyarbakır Yenişehir KöyleriSon güncelleme: 27-1-2023

Diyarbakır ilinin Yenişehir ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Diyarbakır Yenişehir Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Diyarbakır İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 27-1-2023

Diyarbakır ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Diyarbakır iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Diyarbakır İlinde Ne Yenir?
Diyarbakır merkez'de, Diyarbakır ilçerinde ve Diyarbakır köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Diyarbakır ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Diyarbakır Resimleri
Diyarbakır il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Diyarbakır Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Diyarbakır plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.