Yozgat Muşalikalesi Köyü Uydu Görüntüsü

Yozgat ilinin Akdağmadeni ilçesine ait Muşalikalesi Köyü Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Yozgat Akdağmadeni mahallerini ve Yozgat Akdağmadeni köylerini görebilir, ayn zamanda Muşalikalesi Köyü parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Muşalikalesi Köyü Uydu Haritası

Yandex Muşalikalesi Köyü Uydu Haritası

Muşalikalesi Köyü Parsel Sorgula

Yozgat, Akdağmadeni ilçesine ait Muşalikalesi Köyü için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Muşalikalesi Köyü Parsel Sorgulama


Muşalikalesi Köyü için ada parsel sorgulama yapılamıyor.
Lütfen harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi grüntüleyin.

Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Yozgat Akdağmadeni Muşalikalesi Köyü Yorumları

Sizde Yozgat Akdağmadeni Muşalikalesi Köyü hakkında yorum yapabilirsiniz.


Yozgat Akdağmadeni MahalleleriSon güncelleme: 25-5-2024

Yozgat ilinin Akdağmadeni ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Yozgat Akdağmadeni Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Yozgat Akdağmadeni KöyleriSon güncelleme: 25-5-2024

Yozgat ilinin Akdağmadeni ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Yozgat Akdağmadeni Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Yozgat İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 25-5-2024

Yozgat ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Yozgat iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Yozgat İlinde Ne Yenir?
Yozgat merkez'de, Yozgat ilçerinde ve Yozgat köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Yozgat ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Yozgat Resimleri
Yozgat il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Yozgat Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Yozgat plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.