Aksaray Çankaya Mahallesi Uydu Görüntüsü

Aksaray ilinin Ortaköy ilçesine ait Çankaya Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Aksaray Ortaköy mahallerini ve Aksaray Ortaköy köylerini görebilir, ayn zamanda Çankaya Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Çankaya Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Çankaya Mahallesi Uydu Haritası

Çankaya Mahallesi Parsel Sorgula

Aksaray, Ortaköy ilçesine ait Çankaya Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Çankaya Mahallesi Parsel Sorgulama


Çankaya Mahallesi için ada parsel sorgulama yapılamıyor.
Lütfen harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi grüntüleyin.

Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Aksaray Ortaköy Çankaya Mahallesi Yorumları

Sizde Aksaray Ortaköy Çankaya Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Aksaray Ortaköy MahalleleriSon güncelleme: 2-12-2023

Aksaray ilinin Ortaköy ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Aksaray Ortaköy Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Aksaray Ortaköy KöyleriSon güncelleme: 2-12-2023

Aksaray ilinin Ortaköy ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Aksaray Ortaköy Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Aksaray İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 2-12-2023

Aksaray ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Aksaray iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Aksaray İlinde Ne Yenir?
Aksaray merkez'de, Aksaray ilçerinde ve Aksaray köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Aksaray ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Aksaray Resimleri
Aksaray il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Aksaray Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Aksaray plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.