Ankara Battalgazi Mahallesi Uydu Görüntsü

Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait Battalgazi Mahallesi Uydu Grüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Ankara Altındağ mahallerini ve Ankara Altındağ köylerini görebilir, ayn zamanda Battalgazi Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Battalgazi Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Battalgazi Mahallesi Uydu Haritası

Battalgazi Mahallesi Parsel Sorgula

Ankara, Altındağ ilçesine ait Battalgazi Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Battalgazi Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Ankara Altındağ Battalgazi Mahallesi Yorumları

Sizde Ankara Altındağ Battalgazi Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Ankara Altındağ MahalleleriSon güncelleme: 16-9-2021

Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Ankara Altındağ Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Ankara Altındağ KöyleriSon güncelleme: 16-9-2021

Ankara ilinin Altındağ ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Ankara Altındağ Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Ankara İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 16-9-2021

Ankara ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Ankara iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Ankara İlinde Ne Yenir?
Ankara merkez'de, Ankara ilçerinde ve Ankara köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Ankara ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Ankara Resimleri
Ankara il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Ankara Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Ankara plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.