Ardahan Halilefendi Mahallesi Uydu Görüntüsü

Ardahan ilinin Merkez ilçesine ait Halilefendi Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Ardahan Merkez mahallerini ve Ardahan Merkez köylerini görebilir, ayn zamanda Halilefendi Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Halilefendi Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Halilefendi Mahallesi Uydu Haritası

Halilefendi Mahallesi Parsel Sorgula

Ardahan, Merkez ilçesine ait Halilefendi Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Halilefendi Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Ardahan Merkez Halilefendi Mahallesi Yorumları

Sizde Ardahan Merkez Halilefendi Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Ardahan Merkez MahalleleriSon güncelleme: 4-10-2023

Ardahan ilinin Merkez ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Ardahan Merkez Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Ardahan Merkez KöyleriSon güncelleme: 4-10-2023

Ardahan ilinin Merkez ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Ardahan Merkez Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Ardahan İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 4-10-2023

Ardahan ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Ardahan iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Ardahan İlinde Ne Yenir?
Ardahan merkez'de, Ardahan ilçerinde ve Ardahan köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Ardahan ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Ardahan Resimleri
Ardahan il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Ardahan Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Ardahan plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.