Balıkesir Geriş Mahallesi Uydu Görüntüsü

Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesine ait Geriş Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Balıkesir Burhaniye mahallerini ve Balıkesir Burhaniye köylerini görebilir, ayn zamanda Geriş Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Geriş Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Geriş Mahallesi Uydu Haritası

Geriş Mahallesi Parsel Sorgula

Balıkesir, Burhaniye ilçesine ait Geriş Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Geriş Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Balıkesir Burhaniye Geriş Mahallesi Yorumları

Sizde Balıkesir Burhaniye Geriş Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Balıkesir Burhaniye MahalleleriSon güncelleme: 27-1-2022

Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Balıkesir Burhaniye Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Balıkesir Burhaniye KöyleriSon güncelleme: 27-1-2022

Balıkesir ilinin Burhaniye ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Balıkesir Burhaniye Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Balıkesir İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 27-1-2022

Balıkesir ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Balıkesir iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Balıkesir İlinde Ne Yenir?
Balıkesir merkez'de, Balıkesir ilçerinde ve Balıkesir köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Balıkesir ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Balıkesir Resimleri
Balıkesir il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Balıkesir Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Balıkesir plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.