Balıkesir Sakarya Mahallesi Uydu Görüntüsü

Balıkesir ilinin İvrindi ilçesine ait Sakarya Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Balıkesir İvrindi mahallerini ve Balıkesir İvrindi köylerini görebilir, ayn zamanda Sakarya Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Sakarya Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Sakarya Mahallesi Uydu Haritası

Sakarya Mahallesi Parsel Sorgula

Balıkesir, İvrindi ilçesine ait Sakarya Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Sakarya Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Balıkesir İvrindi Sakarya Mahallesi Yorumları

Sizde Balıkesir İvrindi Sakarya Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Balıkesir İvrindi MahalleleriSon güncelleme: 7-12-2021

Balıkesir ilinin İvrindi ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Balıkesir İvrindi Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Balıkesir İvrindi KöyleriSon güncelleme: 7-12-2021

Balıkesir ilinin İvrindi ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Balıkesir İvrindi Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Balıkesir İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 7-12-2021

Balıkesir ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Balıkesir iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Balıkesir İlinde Ne Yenir?
Balıkesir merkez'de, Balıkesir ilçerinde ve Balıkesir köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Balıkesir ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Balıkesir Resimleri
Balıkesir il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Balıkesir Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Balıkesir plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.