Kırıkkale Yeşilvadi Mahallesi Uydu Görüntüsü

Kırıkkale ilinin Yahşihan ilçesine ait Yeşilvadi Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Kırıkkale Yahşihan mahallerini ve Kırıkkale Yahşihan köylerini görebilir, ayn zamanda Yeşilvadi Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Yeşilvadi Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Yeşilvadi Mahallesi Uydu Haritası

Yeşilvadi Mahallesi Parsel Sorgula

Kırıkkale, Yahşihan ilçesine ait Yeşilvadi Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Yeşilvadi Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Kırıkkale Yahşihan Yeşilvadi Mahallesi Yorumları

Sizde Kırıkkale Yahşihan Yeşilvadi Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Kırıkkale Yahşihan MahalleleriSon güncelleme: 24-9-2023

Kırıkkale ilinin Yahşihan ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Kırıkkale Yahşihan Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Kırıkkale Yahşihan KöyleriSon güncelleme: 24-9-2023

Kırıkkale ilinin Yahşihan ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Kırıkkale Yahşihan Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Kırıkkale İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 24-9-2023

Kırıkkale ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Kırıkkale iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Kırıkkale İlinde Ne Yenir?
Kırıkkale merkez'de, Kırıkkale ilçerinde ve Kırıkkale köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Kırıkkale ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Kırıkkale Resimleri
Kırıkkale il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Kırıkkale Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Kırıkkale plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.