Sinop Güzelyurt Mahallesi Uydu Görüntüsü

Sinop ilinin Türkeli ilçesine ait Güzelyurt Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Sinop Türkeli mahallerini ve Sinop Türkeli köylerini görebilir, ayn zamanda Güzelyurt Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Güzelyurt Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Güzelyurt Mahallesi Uydu Haritası

Güzelyurt Mahallesi Parsel Sorgula

Sinop, Türkeli ilçesine ait Güzelyurt Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Güzelyurt Mahallesi Parsel Sorgulama


Güzelyurt Mahallesi için ada parsel sorgulama yapılamıyor.
Lütfen harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi grüntüleyin.

Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Sinop Türkeli Güzelyurt Mahallesi Yorumları

Sizde Sinop Türkeli Güzelyurt Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Sinop Türkeli MahalleleriSon güncelleme: 21-6-2024

Sinop ilinin Türkeli ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Sinop Türkeli Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Sinop Türkeli KöyleriSon güncelleme: 21-6-2024

Sinop ilinin Türkeli ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Sinop Türkeli Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Sinop İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-6-2024

Sinop ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Sinop iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Sinop İlinde Ne Yenir?
Sinop merkez'de, Sinop ilçerinde ve Sinop köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Sinop ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Sinop Resimleri
Sinop il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Sinop Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Sinop plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.