Sinop Yeşilyurt Mahallesi Uydu Görüntüsü

Sinop ilinin Durağan ilçesine ait Yeşilyurt Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Sinop Durağan mahallerini ve Sinop Durağan köylerini görebilir, ayn zamanda Yeşilyurt Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Yeşilyurt Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Yeşilyurt Mahallesi Uydu Haritası

Yeşilyurt Mahallesi Parsel Sorgula

Sinop, Durağan ilçesine ait Yeşilyurt Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Yeşilyurt Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Sinop Durağan Yeşilyurt Mahallesi Yorumları

Sizde Sinop Durağan Yeşilyurt Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Sinop Durağan MahalleleriSon güncelleme: 10-12-2023

Sinop ilinin Durağan ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Sinop Durağan Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Sinop Durağan KöyleriSon güncelleme: 10-12-2023

Sinop ilinin Durağan ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Sinop Durağan Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Sinop İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 10-12-2023

Sinop ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Sinop iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Sinop İlinde Ne Yenir?
Sinop merkez'de, Sinop ilçerinde ve Sinop köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Sinop ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Sinop Resimleri
Sinop il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Sinop Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Sinop plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.