Sivas Subaşı Mahallesi Uydu Görüntüsü

Sivas ilinin Koyulhisar ilçesine ait Subaşı Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Sivas Koyulhisar mahallerini ve Sivas Koyulhisar köylerini görebilir, ayn zamanda Subaşı Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Subaşı Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Subaşı Mahallesi Uydu Haritası

Subaşı Mahallesi Parsel Sorgula

Sivas, Koyulhisar ilçesine ait Subaşı Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Subaşı Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Sivas Koyulhisar Subaşı Mahallesi Yorumları

Sizde Sivas Koyulhisar Subaşı Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Sivas Koyulhisar MahalleleriSon güncelleme: 21-7-2024

Sivas ilinin Koyulhisar ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Sivas Koyulhisar Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Sivas Koyulhisar KöyleriSon güncelleme: 21-7-2024

Sivas ilinin Koyulhisar ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Sivas Koyulhisar Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Sivas İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 21-7-2024

Sivas ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Sivas iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Sivas İlinde Ne Yenir?
Sivas merkez'de, Sivas ilçerinde ve Sivas köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Sivas ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Sivas Resimleri
Sivas il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Sivas Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Sivas plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.