Tokat Evrenpaşa Mahallesi Uydu Görüntüsü

Tokat ilinin Yeşilyurt ilçesine ait Evrenpaşa Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Tokat Yeşilyurt mahallerini ve Tokat Yeşilyurt köylerini görebilir, ayn zamanda Evrenpaşa Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Evrenpaşa Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Evrenpaşa Mahallesi Uydu Haritası

Evrenpaşa Mahallesi Parsel Sorgula

Tokat, Yeşilyurt ilçesine ait Evrenpaşa Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Evrenpaşa Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Tokat Yeşilyurt Evrenpaşa Mahallesi Yorumları

Sizde Tokat Yeşilyurt Evrenpaşa Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Tokat Yeşilyurt MahalleleriSon güncelleme: 30-11-2023

Tokat ilinin Yeşilyurt ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Tokat Yeşilyurt Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Tokat Yeşilyurt KöyleriSon güncelleme: 30-11-2023

Tokat ilinin Yeşilyurt ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Tokat Yeşilyurt Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Tokat İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 30-11-2023

Tokat ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Tokat iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Tokat İlinde Ne Yenir?
Tokat merkez'de, Tokat ilçerinde ve Tokat köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Tokat ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Tokat Resimleri
Tokat il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Tokat Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Tokat plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.