Yozgat Kemaliye Mahallesi Uydu Görüntüsü

Yozgat ilinin Boğazlıyan ilçesine ait Kemaliye Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Yozgat Boğazlıyan mahallerini ve Yozgat Boğazlıyan köylerini görebilir, ayn zamanda Kemaliye Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Kemaliye Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Kemaliye Mahallesi Uydu Haritası

Kemaliye Mahallesi Parsel Sorgula

Yozgat, Boğazlıyan ilçesine ait Kemaliye Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kemaliye Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Yozgat Boğazlıyan Kemaliye Mahallesi Yorumları

Sizde Yozgat Boğazlıyan Kemaliye Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Yozgat Boğazlıyan MahalleleriSon güncelleme: 30-1-2023

Yozgat ilinin Boğazlıyan ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Yozgat Boğazlıyan Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Yozgat Boğazlıyan KöyleriSon güncelleme: 30-1-2023

Yozgat ilinin Boğazlıyan ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Yozgat Boğazlıyan Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Yozgat İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 30-1-2023

Yozgat ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Yozgat iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Yozgat İlinde Ne Yenir?
Yozgat merkez'de, Yozgat ilçerinde ve Yozgat köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Yozgat ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Yozgat Resimleri
Yozgat il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Yozgat Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Yozgat plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.