Adana Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Adana'nın resimlerini görmektesiniz. Adana'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Adana'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Adana Resimleri'ne ek olarak Adana ilçelerini ve Adana köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Adana Fotoğrafları

Adana Uydu Görüntüsü

Şuanda Adana iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Adana İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Adana ilçelerini ve Adana köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Adana Uydu Haritas

Yandex Adana Uydu Haritası

Adana Parsel Sorgula

Adana iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Adana Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Adana İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 15-6-2024

Adana iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Adana iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Adana İlinde Ne Yenir?
Adana merkez'de, Adana ilçerinde ve Adana köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Adana ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Adana Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Adana plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.