Amasya Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Amasya'nın resimlerini görmektesiniz. Amasya'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Amasya'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Amasya Resimleri'ne ek olarak Amasya ilçelerini ve Amasya köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Amasya Fotoğrafları

Amasya Uydu Görüntüsü

Şuanda Amasya iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Amasya İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Amasya ilçelerini ve Amasya köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Amasya Uydu Haritas

Yandex Amasya Uydu Haritası

Amasya Parsel Sorgula

Amasya iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Amasya Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Amasya İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 14-6-2024

Amasya iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Amasya iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Amasya İlinde Ne Yenir?
Amasya merkez'de, Amasya ilçerinde ve Amasya köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Amasya ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Amasya Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Amasya plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.