Bolu Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Bolu'nun resimlerini görmektesiniz. Bolu'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Bolu'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Bolu Resimleri'ne ek olarak Bolu ilçelerini ve Bolu köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Bolu Fotoğrafları

Bolu Uydu Görüntüsü

Şuanda Bolu iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Bolu İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Bolu ilçelerini ve Bolu köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Bolu Uydu Haritas

Yandex Bolu Uydu Haritası

Bolu Parsel Sorgula

Bolu iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Bolu Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Bolu İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 25-4-2024

Bolu iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Bolu iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Bolu İlinde Ne Yenir?
Bolu merkez'de, Bolu ilçerinde ve Bolu köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Bolu ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Bolu Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Bolu plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.