Eskişehir Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Eskişehir'in resimlerini görmektesiniz. Eskişehir'e daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Eskişehir'de olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Eskişehir Resimleri'ne ek olarak Eskişehir ilçelerini ve Eskişehir köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Eskişehir Fotoğrafları

Eskişehir Uydu Görüntüsü

Şuanda Eskişehir iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Eskişehir İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Eskişehir ilçelerini ve Eskişehir köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Eskişehir Uydu Haritas

Yandex Eskişehir Uydu Haritası

Eskişehir Parsel Sorgula

Eskişehir iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Eskişehir İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 18-5-2024

Eskişehir iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Eskişehir iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Eskişehir İlinde Ne Yenir?
Eskişehir merkez'de, Eskişehir ilçerinde ve Eskişehir köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Eskişehir ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Eskişehir Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Eskişehir plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.