Gaziantep Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Gaziantep'in resimlerini görmektesiniz. Gaziantep'e daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Gaziantep'te olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Gaziantep Resimleri'ne ek olarak Gaziantep ilçelerini ve Gaziantep köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Gaziantep Fotoğrafları

Gaziantep Uydu Görüntüsü

Şuanda Gaziantep iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Gaziantep İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Gaziantep ilçelerini ve Gaziantep köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Gaziantep Uydu Haritas

Yandex Gaziantep Uydu Haritası

Gaziantep Parsel Sorgula

Gaziantep iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Gaziantep İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 15-6-2024

Gaziantep iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Gaziantep iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Gaziantep İlinde Ne Yenir?
Gaziantep merkez'de, Gaziantep ilçerinde ve Gaziantep köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Gaziantep ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Gaziantep Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Gaziantep plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.