Iğdır Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Iğdır'ın resimlerini görmektesiniz. Iğdır'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Iğdır'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Iğdır Resimleri'ne ek olarak Iğdır ilçelerini ve Iğdır köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Iğdır Fotoğrafları

Iğdır Uydu Görüntüsü

Şuanda Iğdır iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Iğdır İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Iğdır ilçelerini ve Iğdır köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Iğdır Uydu Haritas

Yandex Iğdır Uydu Haritası

Iğdır Parsel Sorgula

Iğdır iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Iğdır Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Iğdır İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 25-4-2024

Iğdır iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Iğdır iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Iğdır İlinde Ne Yenir?
Iğdır merkez'de, Iğdır ilçerinde ve Iğdır köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Iğdır ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Iğdır Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Iğdır plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.