İstanbul Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan İstanbul'un resimlerini görmektesiniz. İstanbul'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya İstanbul'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda İstanbul Resimleri'ne ek olarak İstanbul ilçelerini ve İstanbul köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

İstanbul Fotoğrafları

İstanbul Uydu Görüntüsü

Şuanda İstanbul iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. İstanbul İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden İstanbul ilçelerini ve İstanbul köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google İstanbul Uydu Haritas

Yandex İstanbul Uydu Haritası

İstanbul Parsel Sorgula

İstanbul iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

İstanbul Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

İstanbul İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 24-2-2024

İstanbul iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

İstanbul iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


İstanbul İlinde Ne Yenir?
İstanbul merkez'de, İstanbul ilçerinde ve İstanbul köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. İstanbul ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
İstanbul Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
İstanbul plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.