Kilis Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Kilis'in resimlerini görmektesiniz. Kilis'e daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Kilis'te olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Kilis Resimleri'ne ek olarak Kilis ilçelerini ve Kilis köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Kilis Fotoğrafları

Kilis Uydu Görüntüsü

Şuanda Kilis iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Kilis İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Kilis ilçelerini ve Kilis köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Kilis Uydu Haritas

Yandex Kilis Uydu Haritası

Kilis Parsel Sorgula

Kilis iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kilis Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Kilis İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 15-6-2024

Kilis iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Kilis iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Kilis İlinde Ne Yenir?
Kilis merkez'de, Kilis ilçerinde ve Kilis köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Kilis ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Kilis Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Kilis plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.