Ordu Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Ordu'nun resimlerini görmektesiniz. Ordu'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Ordu'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Ordu Resimleri'ne ek olarak Ordu ilçelerini ve Ordu köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Ordu Fotoğrafları

Ordu Uydu Görüntüsü

Şuanda Ordu iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Ordu İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Ordu ilçelerini ve Ordu köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Ordu Uydu Haritas

Yandex Ordu Uydu Haritası

Ordu Parsel Sorgula

Ordu iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Ordu Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Ordu İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 15-6-2024

Ordu iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Ordu iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Ordu İlinde Ne Yenir?
Ordu merkez'de, Ordu ilçerinde ve Ordu köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Ordu ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Ordu Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Ordu plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.