Şanlıurfa Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Şanlıurfa'nın resimlerini görmektesiniz. Şanlıurfa'ya daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Şanlıurfa'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Şanlıurfa Resimleri'ne ek olarak Şanlıurfa ilçelerini ve Şanlıurfa köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Şanlıurfa Fotoğrafları

Şanlıurfa Uydu Görüntüsü

Şuanda Şanlıurfa iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Şanlıurfa İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Şanlıurfa ilçelerini ve Şanlıurfa köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Şanlıurfa Uydu Haritas

Yandex Şanlıurfa Uydu Haritası

Şanlıurfa Parsel Sorgula

Şanlıurfa iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Şanlıurfa Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Şanlıurfa İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 25-5-2024

Şanlıurfa iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Şanlıurfa iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Şanlıurfa İlinde Ne Yenir?
Şanlıurfa merkez'de, Şanlıurfa ilçerinde ve Şanlıurfa köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Şanlıurfa ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Şanlıurfa Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Şanlıurfa plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.