Van Resimleri

Şüphesiz ki, Türkiye'nin tüm şehirleri bir birinden güzel. Ve bu güzel şehirlerden birisi olan Van'ın resimlerini görmektesiniz. Van'a daha önce yolunuz hiç düşmemş olabilir veya Van'da olupta bilmediğiniz, gitmediğiniz blgeleri olabilir. Bu sebeple sizler için sayfamızda Van Resimleri'ne ek olarak Van ilçelerini ve Van köylerini'de görebileceğiniz, aynı zamanda yerleşim yerlerini harita üzerinden gezebileceğiniz ilgili konulara da yer verdik.

Van Fotoğrafları

Van Uydu Görüntüsü

Şuanda Van iline ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Van İlçe listesini aşaıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Van ilçelerini ve Van köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Van Uydu Haritas

Yandex Van Uydu Haritası

Van Parsel Sorgula

Van iline ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Van Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Van İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 25-5-2024

Van iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Van iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarda bulunan tabloda detayların görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Van İlinde Ne Yenir?
Van merkez'de, Van ilçerinde ve Van köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Van ilinde ne yenir beraber inceleyelim.
Van Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Van plakas ve plaka harf grup bilgileri ğlenmek için buraya bakınız.