Kastamonu Azdavay Uydu Görüntüsü

Şuanda Kastamonu ilinin Azdavay ilçesine ait Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Azdavay Mahalle ve Azdavay Köy listesini aşağıda görebilirsiniz. Harita üzerinden Kastamonu Azdavay mahallerini ve Kastamonu Azdavay köylerini görebilir, aynı zamanda yerleşim yerlerinin veya arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Kastamonu Azdavay Uydu Haritası

Yandex Kastamonu Azdavay Uydu Haritası

Kastamonu Azdavay Parsel Sorgula

Kastamonu Azdavay ilçesine ait Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Kastamonu Azdavay Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Kastamonu Azdavay MahalleleriSon güncelleme: 19-1-2021

Kastamonu ilinin Azdavay ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Kastamonu Azdavay Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Mahalle ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Kastamonu Azdavay KöyleriSon güncelleme: 19-1-2021

Kastamonu ilinin Azdavay ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Kastamonu Azdavay Köyleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz köylerin yanında bulunan simgesini kullanarak veya Köy ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Kastamonu İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 19-1-2021

Kastamonu iline ait detaylı mahalle ve köy tablosu.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Kastamonu iline ait ilçeler, köyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.


Kastamonu İlinde Ne Yenir?
Kastamonu merkez'de, Kastamonu ilçerinde ve Kastamonu köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Kastamonu ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Kastamonu Resimleri
Kastamonu il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Kastamonu Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Kastamonu plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.