Afyonkarahisar Çiftlik Köyü Uydu Görüntüsü

Afyonkarahisar ilinin Dazkırı ilçesine ait Çiftlik Köyü Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Afyonkarahisar Dazkırı mahallerini ve Afyonkarahisar Dazkırı köylerini görebilir, ayn zamanda Çiftlik Köyü parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Çiftlik Köyü Uydu Haritası

Yandex Çiftlik Köyü Uydu Haritası

Çiftlik Köyü Parsel Sorgula

Afyonkarahisar, Dazkırı ilçesine ait Çiftlik Köyü için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Çiftlik Köyü Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Afyonkarahisar Dazkırı Çiftlik Köyü Yorumları

Sizde Afyonkarahisar Dazkırı Çiftlik Köyü hakkında yorum yapabilirsiniz.


Afyonkarahisar Dazkırı MahalleleriSon güncelleme: 25-9-2023

Afyonkarahisar ilinin Dazkırı ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Afyonkarahisar Dazkırı Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Afyonkarahisar Dazkırı KöyleriSon güncelleme: 25-9-2023

Afyonkarahisar ilinin Dazkırı ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Afyonkarahisar Dazkırı Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Afyonkarahisar İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 25-9-2023

Afyonkarahisar ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Afyonkarahisar iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Afyonkarahisar İlinde Ne Yenir?
Afyonkarahisar merkez'de, Afyonkarahisar ilçerinde ve Afyonkarahisar köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Afyonkarahisar ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Afyonkarahisar Resimleri
Afyonkarahisar il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Afyonkarahisar Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Afyonkarahisar plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.