Erzincan Yukarıumutlu Köyü Uydu Görüntüsü

Erzincan ilinin Kemaliye ilçesine ait Yukarıumutlu Köyü Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Erzincan Kemaliye mahallerini ve Erzincan Kemaliye köylerini görebilir, ayn zamanda Yukarıumutlu Köyü parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Yukarıumutlu Köyü Uydu Haritası

Yandex Yukarıumutlu Köyü Uydu Haritası

Yukarıumutlu Köyü Parsel Sorgula

Erzincan, Kemaliye ilçesine ait Yukarıumutlu Köyü için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Yukarıumutlu Köyü Parsel Sorgulama


Yukarıumutlu Köyü için ada parsel sorgulama yapılamıyor.
Lütfen harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi grüntüleyin.

Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Erzincan Kemaliye Yukarıumutlu Köyü Yorumları

Sizde Erzincan Kemaliye Yukarıumutlu Köyü hakkında yorum yapabilirsiniz.


Erzincan Kemaliye MahalleleriSon güncelleme: 7-2-2023

Erzincan ilinin Kemaliye ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Erzincan Kemaliye Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Erzincan Kemaliye KöyleriSon güncelleme: 7-2-2023

Erzincan ilinin Kemaliye ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Erzincan Kemaliye Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Erzincan İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 7-2-2023

Erzincan ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Erzincan iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Erzincan İlinde Ne Yenir?
Erzincan merkez'de, Erzincan ilçerinde ve Erzincan köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Erzincan ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Erzincan Resimleri
Erzincan il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Erzincan Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Erzincan plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.