Balıkesir Çavdaroğlu Mahallesi Uydu Görüntüsü

Balıkesir ilinin Sındırgı ilçesine ait Çavdaroğlu Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Balıkesir Sındırgı mahallerini ve Balıkesir Sındırgı köylerini görebilir, ayn zamanda Çavdaroğlu Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Çavdaroğlu Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Çavdaroğlu Mahallesi Uydu Haritası

Çavdaroğlu Mahallesi Parsel Sorgula

Balıkesir, Sındırgı ilçesine ait Çavdaroğlu Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Çavdaroğlu Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Balıkesir Sındırgı Çavdaroğlu Mahallesi Yorumları

Sizde Balıkesir Sındırgı Çavdaroğlu Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Balıkesir Sındırgı MahalleleriSon güncelleme: 4-12-2021

Balıkesir ilinin Sındırgı ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Balıkesir Sındırgı Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Balıkesir Sındırgı KöyleriSon güncelleme: 4-12-2021

Balıkesir ilinin Sındırgı ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Balıkesir Sındırgı Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Balıkesir İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 4-12-2021

Balıkesir ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Balıkesir iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Balıkesir İlinde Ne Yenir?
Balıkesir merkez'de, Balıkesir ilçerinde ve Balıkesir köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Balıkesir ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Balıkesir Resimleri
Balıkesir il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Balıkesir Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Balıkesir plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.