Şanlıurfa Gölbaşı Mahallesi Uydu Görüntüsü

Şanlıurfa ilinin Viranşehir ilçesine ait Gölbaşı Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Şanlıurfa Viranşehir mahallerini ve Şanlıurfa Viranşehir köylerini görebilir, ayn zamanda Gölbaşı Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Gölbaşı Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Gölbaşı Mahallesi Uydu Haritası

Gölbaşı Mahallesi Parsel Sorgula

Şanlıurfa, Viranşehir ilçesine ait Gölbaşı Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Gölbaşı Mahallesi Parsel Sorgulama


** !Lütfen Ada ve Parsel numarasını kontrol ederek tekrar sorgulama yapın! **
Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Şanlıurfa Viranşehir Gölbaşı Mahallesi Yorumları

Sizde Şanlıurfa Viranşehir Gölbaşı Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Şanlıurfa Viranşehir MahalleleriSon güncelleme: 4-10-2023

Şanlıurfa ilinin Viranşehir ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Şanlıurfa Viranşehir Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Şanlıurfa Viranşehir KöyleriSon güncelleme: 4-10-2023

Şanlıurfa ilinin Viranşehir ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Şanlıurfa Viranşehir Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Şanlıurfa İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 4-10-2023

Şanlıurfa ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Şanlıurfa iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Şanlıurfa İlinde Ne Yenir?
Şanlıurfa merkez'de, Şanlıurfa ilçerinde ve Şanlıurfa köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Şanlıurfa ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Şanlıurfa Resimleri
Şanlıurfa il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Şanlıurfa Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Şanlıurfa plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.