Şanlıurfa Hz.Yakup Mahallesi Uydu Görüntüsü

Şanlıurfa ilinin Harran ilçesine ait Hz.Yakup Mahallesi Uydu Görüntüsünü görmektesiniz. Harita üzerinden Şanlıurfa Harran mahallerini ve Şanlıurfa Harran köylerini görebilir, ayn zamanda Hz.Yakup Mahallesi parsel sorgula alanından ada parsel no ile arama yaparak veya yerleşim yerlerinin, arsaların üzerine tıklayarak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Google Hz.Yakup Mahallesi Uydu Haritası

Yandex Hz.Yakup Mahallesi Uydu Haritası

Hz.Yakup Mahallesi Parsel Sorgula

Şanlıurfa, Harran ilçesine ait Hz.Yakup Mahallesi için Parsel sorgulamasını aşağıda bulunan form üzerinden yapabilirsiniz.

Listede mahalleniz veya köyünüz görünmüyorsa, harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi öğrenebilirsiniz.

Hz.Yakup Mahallesi Parsel Sorgulama


Hz.Yakup Mahallesi için ada parsel sorgulama yapılamıyor.
Lütfen harita üzerinden seçim yaparak parsel bilgisi grüntüleyin.

Parsel verileri "tkgm.gov.tr" internet adresinden anlık olarak sorgulanmaktadır. Bu verilerin hiçbir resmi geçerliliği yoktur. Bu veriler sadece bilgi edinme amaçlıdır.

Şanlıurfa Harran Hz.Yakup Mahallesi Yorumları

Sizde Şanlıurfa Harran Hz.Yakup Mahallesi hakkında yorum yapabilirsiniz.


Şanlıurfa Harran MahalleleriSon güncelleme: 30-11-2023

Şanlıurfa ilinin Harran ilçesine ait Mahalle listesi.

# İL İLÇE MAHALLE

Bilgilendirme

Şanlıurfa Harran Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detayl bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Şanlıurfa Harran KöyleriSon güncelleme: 30-11-2023

Şanlıurfa ilinin Harran ilçesine ait Köy listesi.

# İL İLÇE KÖY

Bilgilendirme

Şanlıurfa Harran Mahalleleri'ne ait parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediğiniz mahallenin ismine tıklayarak erişebilirsiniz.

Şanlıurfa İlçeleri ve KöyleriSon güncelleme: 30-11-2023

Şanlıurfa ilinin İlçeleri ve Köy listesi.

# İL İLÇE MAHALLE KÖY

Bilgilendirme

Şanlıurfa iline ait ilçeler, kyler, parsel sorgulama, uydu görüntüsü, canlı kamera ve daha detaylı bilgi edinmek için , yukarıda bulunan tabloda detaylarını görmek istediiniz İlçenin yanında bulunan simgesini kullanarak veya İlçe ismine tıklayarak erişebilirsiniz.Şanlıurfa İlinde Ne Yenir?
Şanlıurfa merkez'de, Şanlıurfa ilçerinde ve Şanlıurfa köylerinde bir birinden lezzetli yöresel yemekler ve tarifleri sizler için hazırladık. Şanlıurfa ilinde ne yenir buyrun beraber inceleyelim.
Şanlıurfa Resimleri
Şanlıurfa il, ilçe ve köylerinin eşi benzeri olmayan 4 mevsimi içinde barından harika fotoğraf albümünü gelin birlikte göz atalım.
Şanlıurfa Plaka Kodu ve Plaka Harf Grupları
Şanlıurfa plakası ve plaka harf grup bilgileri öğlenmek için.buraya bakınız.